Безкоштовна доставка замовлень у магазин - Київ

Корпоративні замовлення

Якісні рюкзаки, сумки та бананки з вашим логотипом!
Зробіть свій аксесуар унікальним!

Привіт!

Ми - ROOH - український бренд стильних унісекс аксесуарів та одягу, що призначений створити особливий вайб міського життя.

Наша мета забезпечити вам відчуття свободи, руху та динамічності всюди, де ви є!

Змінюйте, комбінуйте, обирайте варіанти і створюйте власний дизайн. А ми допоможемо вашим ідеям здійснитись!

Як виглядають етапи корпоративного замовлення

ЕТАП 1:

Обираєте модель сумки чи рюкзака

ЕТАП 2:

Вказуєте потрібну кількість

ЕТАП 3:

Вказуєте, яку лейблу бажаєте

ЕТАП 4:

Підтверджуємо всі деталі та беремо в роботу

Хочете дізнатися більше інформації по формуванню замовлення?

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Обираючи ROOH ви отримуєте:

Стильні моделі, які не вийдуть з моди

Сумки, рюкзаки з власним логотипом

Корпоративні подарунки, які точно сподобаються вашим колегам

Що подарувати співробітникам?

Вибір подарунків для співробітників є важливим завданням, яке виражає не лише вдячність за їхню працю, але і створює сприятливе робоче середовище. Один із найпопулярніших та практичних варіантів корпоративних подарунків на Новий рік або інше свято — це рюкзаки або сумки. Ці предмети не лише стильні та практичні, але й можуть виконувати функцію корисного аксесуару для роботи і в повсякденному житті. 

Корпоративні подарунки допоможуть Вам: 

  • підтримати внутрішній командний дух: корпоративні подарунки можуть зміцнювати внутрішні зв'язки між співробітниками та створювати позитивну робочу атмосферу; 

  • мотивувати та винагороджувати: подарунки можуть бути використані як інструмент мотивації для співробітників. Вони можуть бути вручені як винагорода за досягнення певних цілей чи високих результатів;

  • підсилити бренд: корпоративні подарунки можуть містити логотип компанії або інші елементи бренду, що сприяє рекламі та встановленню позитивного сприйняття бренду серед співробітників і партнерів;

  • встановити партнерські відносини: корпоративні подарунки можуть бути використані для встановлення та зміцнення відносин з клієнтами, партнерами, постачальниками та іншими зацікавленими сторонами.


Корпоративні замовлення від ROOH - найкращий спосіб проявити увагу

Ми пропонуємо в якості подарунка рюкзаки та сумки-бананки із вашим логотипом. Наші корпоративні подарунки — це можливість виразити вдячність, визнання та уважність. Вони додають елегантності та стилю будь-якому образу, створюючи при цьому позитивне враження про ваш бізнес.

ROOH дбає про кожну деталь, надаючи вам можливість підкреслити свій унікальний стиль та цінності. Замовте корпоративні подарунки від ROOH і ви отримаєте виріб високої якості. Також можете замовити гуртом товар без зміни логотипа, який представлений на сайті.   


Показати Сховати